Mobile menu


В Ізраїлі людей заохочують лікуватися марихуаною

Понедельник, 28 Март 2016 23:12 Автор 
Оцените материал
(6 голосов)

В Ізраїлі спростять доступ пацієнтів до лікувальної маріхуани

 

В Ізраїлі впроваджують масштабну реформу, що спростить доступ пацієнтів до лікувальної маріхуани. Які перспективи в застосуванні донедавна забороненої травички - дізнаєтеся у сюжеті.

 

Міцний паркан, камери відеоспостереження. Цей об'єкт на півночі Ізраїля можна помилково прийняти за військову базу. Проте всередині - лише лабораторії та розсадники, де вирощують 230 видів конопель. Це - друга за величиною в країні плантація марихуани.

"Цей бізнес швидко зростає. Програма з вирощування конопель для використання в медицині стартувала в Ізраїлі 10 років тому. Її запровадило Міністерство охорони здоров'я. Проект був першим і досі триває", - каже виконавчий директор компанії Тамір Ґедо.

В Ізраїлі заборонено вживати марихуану, проте там заохочують використання конопель з метою лікування. Торік медики виписали "травичку" для 25 тисяч пацієнтів, хворих на рак, епілепсію, пост-травматичний синдром тощо.

Ця рослина заборонена для експорту, тож Ізраїль зосередився на просуванні канабісу в агрономічному секторі, медицині та технологіях. Наприклад, у престижному Єврейському університеті відкрили дослідницький центр для вивчення конопель. Фахівці намагаються дізнатися, чи можна марихуаною лікувати інші недуги.

"Діабет першого типу, шизофренія, тривожні стани - такі хвороби. Можливо, вдасться лікувати навіть хворобу Альцгеймера", - припускає професор Єврейського університету Рафаель Мешулам.

У березні в Тель-Авіві відбулася міжнародна конференція для учасників молодого ринку. У деяких - плани наполеонівські.

"Канабіс дедалі частіше легалізують: у Колорадо, Каліфорнії, Орегоні, Вашингтоні. А ще - в Німеччині, Італії, Чехії, Австралії. Його популярність зростає, переважно під впливом соціальних медіа. Люди вже не вірять вигадкам про марихуану, які нам тривалий час нав’язували", - каже керівник стартапу з вирощування марихуани Шауль Кайє.

Застосування конопель в медицині досі активно критикують, з огляду на можливу залежність та проблеми з поведінкою. Водночас доведено, що "травичка" відновлює втрачений апетит і допомагає лікувати розлади сну та запалення. Влада Ізраїлю вже визначилася зі своєю точкою зору - дозволила клінічні випробування марихуани на людях.

В Ізраїлі людей заохочують лікуватися марихуаною

28 марта 2016 11:35
по материалам: Подробности-ТВ

Прочитано 587 раз

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий

Оставляйте свои комментарии, отзывы и пожелания.

Все комментарии модерируются!

В зависимости от настроения модератора, возможен бан.

Печатное издание

Актуальная информация для всех

Последние новости

Последние новости партии "Райдуга"

back top

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Фотогалерея

Фотографии активности Партии

Фотогалерея

В нашей галерее мы рады Вам представить фотографии активности Партии

back top